НОВЕ ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В смт. КРИВЕ ОЗЕРО

22 січень 2021

Компанія-виробник ґрунтообробної та посівної техніки ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» відкриває новий напрямок у відносинах між виробником та аграріями. Саме із цією метою відкривається майданчик в смт. Криве Озеро, адже на сьогоднішній день стоїть гостро питання, в якому напрямку рухатися далі? Так як показує сьогодення, потрібно щось міняти і це турбує не тільки аграріїв, але й національних виробників сільськогосподарської техніки та інших галузей народного господарства, які працюють та проживають в Україні.

Скопійована технологія з інших континентів та країн також не надає бажаних результатів, так як це абсолютно інші кліматичні умови, ґрунт, рельєф, а саме головне — це аграрна політика держав світу.

Керівництво заводу прийняло рішення про відкриття дещо нового напрямку та втілення в життя інноваційних проєктів методом практичних дослідів на полях. Цей напрямок спрямований для визначення ефективності та надійності знярядь сільськогосподарської техніки. Особливо це стосується агрегатів власних конструкцій заводу та удосконалених знарядь, які мають місце на ринку.

Це стосується таких технологій як: Verti-till, Strip-till, Pro-till, удосконалення системи живлення сухими гранульованими та рідкими добривами, використання яких нам практично маловідомі.

Компанія планує закладати багатократні досліди на полях різними системами обробітку, посіву та живлення і в подальшому з демонстрацією результатів для аграріїв!

Адреса: Миколаївська обл., смт. Криве Озеро, вул. Центральна, 75.
Тел.: +38 (067) 271 60 72

Прокласти маршрут