VELES AGRO представила новий передпосівний комбінований агрегат «FORWARD».

27 травень 2019

Національний виробник сільськогосподарської техніки, компанія VELES AGRO в поточному році представила три новинки для обробітку ґрунту.
Основне завдання, яке постає перед фермером навесні, це максимально якісно та в короткі строки підготувати поле під посів, тому компанія VELES AGRO представила новий передпосівний комбінований агрегат «FORWARD».
Передпосівний комбінований агрегат «FORWARD» призначений для підготовки посівного ложе після оранки, або будь якого іншого обробітку ґрунту. За один прохід Форвард прекрасно вирівнює поверхню поля, подрібнює груду і готує оптимально ущільнене посівне ложе. Агрегат має високу продуктивність за рахунок ширини захвату та великої швидкості роботи до 15 км./год.. Завдяки правильному розташуванню робочих органів агрегат готує посівне ложе за один прохід, відновлюючи капілярність в розпушеному ґрунті.
Для якісного обробітку, агрегат оснащений розрихлювачами сліду трактора, щоб мінімізувати ефект переущільненого ґрунту. Для забезпечення ідеально рівної поверхні поля, «FORWARD» оснащений трьома вирівнюючими планками. Гарантію якісного посівного ложе забезпечують два ряди підпружинених лап, що безступінчаcто регулюються на глибину роботи від 2 до 12 сантиметрів. Основна груда подрібнюється планчатим катком, що має діаметр 400 мм. та надійні підшипникові вузли імпортного виробництва. Роботу по фінальному подрібненню та максимальному ущільненню ґрунту покладено на каток Crosskill, даний каток підходить для всіх типів ґрунтів, завдяки своїй конструкції та вмонтованим чистикам.
Елементи управління передпосівного комбінованого агрегату «FORWARD» створені з урахуванням побажань аграріїв, тому налаштування агрегату не займає багато часу та є абсолютно простими та доступними.
В свою чергу компанія VELES AGRO гарантує якість виробленої продукції та забезпечує гарантійно-сервісне обслуговування в максимально короткі строки. Співпраця з компанією VELES AGRO гарантує бездоганну якість обслуговування, оперативне вирішення питань та цілодобову клієнтську підтримку.