Дев`ята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології»

14 грудень 2018

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, грунтообробної техніки, дилерів і представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компаній міжнародного формату. Значний досвід організаторів і сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій і представниками влади. Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом і просуванню світових трендів на ринку України.

Ще однією перевагою виставки є насичена ділова програма, яка включає галузеві форуми, конференції, семінари та майстер-класи.

Саме комплексний підхід до організації виставкових проектів дозволяє операторам вітчизняного ринку знайти оптимальні рішення для підвищення ефективності як вузькоспеціалізованого, так і диверсифікованого агробізнесу.